קבוצת פלוס קארד היא משווקת מורשית של כרטיסי Mastercard הנטענים בשקל ישראלי, בשיטת debit (חיוב מידי ללא אשראי) וללא צורך בחשבון בנק.

פלוס קארד מתמחה במתן שירותים לאנשים פרטיים, המעוניינים להפוך את חישובי ההוצאות שלהם בארץ ובחו”ל לפשוטים יותר ללא תלות בבנק. החברה שמה למטרה לתת נגישות לשירותים פיננסיים מתקדמים ונוחים גם ללקוחות שאין להם חשבון בנק. כמו כן, מספקת החברה פתרונות לארגונים ולבתי עסק ומאפשרת להם שמירה מהודקת ומפוקחת על התקציב, כאשר היא עובדת בשיתוף עם ארגונים ומוסדות גדולים ומובילים בישראל. עם אלפי לקוחותינו נמנים עסקים ואנשים רבים מכל שכבות האוכלוסייה הנהנים מיתרונות הכרטיס, שניתן לשימוש בקלות ובנוחות בכל מקום שמכבד את כרטיסי מאסטרקארד.

שחר לנדאו. מנכ״ל חברת פלוס קארד

פלוס קארד היא מומחית בתחום כרטיסי האשראי הנטענים, ומשווקת ייחודית ומובילה בישראל של כרטיסים נטענים בשיטת debit. הרצון, היצירתיות, הגמישות ובעיקר הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרים לחברה להוציא לפועל מודלים רבים של שימוש והפצת הכרטיס. לרשות משתמשי כרטיס הפלוס קארד אפליקציה חדשנית המספקת להם עדכונים בזמן אמת.

מלבד המטרייה הנרחבת של הגנות, לקוחות פלוס קארד זוכים לליווי צמוד בכל זמן שבו הכרטיס נמצא בארנק. בפלוס קארד מאמינים כי שיטת התשלום המונהגת בכרטיס תוביל לצריכה חסכונית, מושכלת ויעילה יותר.  

שירות לקוחות פעיל במגוון ערוצים ובשעות הפעילות במהלך השבוע. דיווח על אובדן או גניבה וחסימת הכרטיס ניתן לבצע 24/7

חברת פלוס קארד מפוקחת על ידי משרד האוצר ורשות הפרטיות במשרד המשפטים.