כל מה שצריך לדעת על כרטיס אשראי נטען


האם אתה מתקשה לשלוט בהוצאות החודשיות? זקוק לכרטיס אשראי אך אין לך חשבון בנק? קונה הרבה ברשת וחושש מהאקרים ומגניבת פרטי כרטיס האשראי שלך? ובכן, אם ענית לפחות תשובה אחת חיובית כדאי לך להכיר את הדור החדש של כרטיסי האשראי, כעת באפשרותך, גם ללא חשבון בנק, לקבל כרטיס אשראי נטען, וליהנות מיתרונות רבים ומאפשרות לרכוש מוצרים בארץ ובחו”ל.

מה זה כרטיס אשראי בינלאומי נטען?

כרטיס מאסטר קארד נטען הוא כרטיס אשראי לכל עניין ודבר, למעט האפשרות לקנות מוצרים או שירותים בתשלומים. עליך להטעין את הכרטיס כדי להשתמש בו, זהו כרטיס אשראי בינלאומי המאפשר לך לשלם בכל בית עסק בישראל ובחו”ל המכבד את כרטיס האשראי של מאסטר קארד. הכרטיס מצויד במיטב טכנולוגיות האבטחה, יש בכרטיס שבב EMV בעל תקן אבטחה חדשני ומתקדם. אפשר לבצע מגוון פעולות באמצעות הכרטיס, לדוגמה משיכת מזומנים בכל כספומט המתאים לתקן האבטחה, העברות בין כרטיס אשראי אחד לאחר, רכישת מוצרים באתרי מכירות בארץ ובעולם, צפייה בעסקאות באמצעות האפליקציה ועוד.

ראוי לציין כי הכרטיס תקף לחמש שנים, ניתן לבטל או להקפיא את הכרטיס בכל עת, זהו כרטיס שקלי אך כאמור אפשר לשלם באמצעותו גם בחו”ל.

למי זה מתאים?

כרטיס אשראי בינלאומי נטען מתאים כמעט לכל אחד ואחת. חשוב להדגיש כין צורך בחשבון בנק כדי לקבל אישור להנפקת הכרטיס. לכן, זהו פתרון מומלץ לכל מי שזקוק לכרטיס אשראי אך אין לו חשבון עובר ושב בבנקים, כך הוא יכול לנהל את ההוצאות החודשיות בנוחות, וליהנות מכל היתרונות של כרטיס אשראי מוכר ובינלאומי.

בנוסף, זהו פתרון משתלם במיוחד למי שמרבה לרכוש מוצרים באינטרנט. במקום לקחת סיכון מיותר ולהשתמש בכרטיס האשראי הרגיל, משלם בכרטיס הבינלאומי ולא חוששים לפרטים האישיים או למעשי תרמית. כמו כן, הכרטיס מתאים למי שמעוניין לנהל את ההוצאות החודשיות ולא להיכנס למינוס בבנק.

מהם היתרונות של הכרטיס?

כרטיס אשראי נטען מבטיח לך יתרונות רבים, בראשם שליטה בהוצאות ואפשרות לשלם בארץ ובחו”ל. למעשה, הכרטיס מעניק לך את כל היתרונות של כרטיס אשראי בינלאומי רגיל, ויתרונות נוספים. באמצעות האפליקציה אפשר לבצע מגוון פעולות בכל שעה ומכל מקום, למשל שחזור קוד סודי, פירוט עסקאות ופעולות נוספות.

לאחר קבלת הכרטיס תוכל לעשות בו שימוש בהתאם לסכום הכסף שהטענת, קל להטעין את הכרטיס באחת מהנקודות בפריסה ארצית רחבה, עליך להפקיד מזומן כדי להטעין את הכרטיס, לחלופין באפשרותך גם להטעין אותו באמצעות העברה בנקאית.

הכרטיס מאפשר לך להסתובב עם ארנק ריק ממזומנים כאשר אתה מטייל או נופש בארץ או בחו”ל, כך אתה גם שומר על כספך ולוקח פחות סיכונים. בנוסף, בעלי הכרטיס זוכים להטבות שונות כמו הנחות משמעותיות בעת רכישת מוצרים ברשתות קמעונאיות שונות, בחנויות נוחות ועוד.