כרטיס דביט מסוג נטען

במדינות רבות ברחבי העולם מקובל לשלם באמצעות כרטיס אשראי נטען, זהו כרטיס אשראי לכל דבר המאפשר לך לשלם תמורת שירותים ומוצרים שונים בארץ ובעולם, ובאתרי המכירות השונים באינטרנט. כרטיס אשראי נטען הוא כרטיס דביט המהווה חלופה בטוחה ומשתלמת לפנקסי שיקים ולמזומן, וכאשר מטיילים ונופשים בחו”ל אפשר להשתמש בו בבטחה, וללא צורך לחשוש מכייסים, מאיבוד ארנק מלא מזומנים וכדומה. הכרטיס החדש מאפשר לך לשלוט בהוצאות, לנהל את ההוצאות השוטפות בקלות ולבצע עסקאות ללא כל בעיה, כל עוד יש מספיק יתרה בכרטיס.

למי מתאים כרטיס דביט נטען?

כרטיס אשראי דביט של פלוס קארד מתאים לכולם, גם למי שאין ברשותו חשבון בנק. זהו כרטיס דביט בו העסקאות מחויבות מיד ולא בסוף החודש כמו בכרטיס אשראי רגיל, כך נהוג במדינות רבות. במקום להסתכן בארנק מלא מזומנים ובשיקים המתגלגלים בין סוחרים, משתמשים בכרטיס דביט בינלאומי המאפשר לך לבצע עסקאות שונות בכל מקום, במגוון עסקים וחנויות המכבדות את כרטיסי האשראי הבינלאומיים של מאסטרקארד.

כרטיס אשראי נטען של פלוס קארד מתאים בעיקר לכל אדם המעוניין:

– לשלוט בהוצאות החודשיות בקלות ובנוחות

– לרכוש מוצרים רבים באינטרנט בבטחה

– לנהל את כספו בצורה מיטבית

– כמו כן, הכרטיס מתאים למי שאין לו חשבון בנק, ולכן לא קיבל כרטיס אשראי בנקאי או דרך אחת מחברות האשראי.

כרטיס נטען מראש

כדי לשלוט בהוצאות ולרכוש מוצרים ושירותים יש להטעין את הכרטיס. הטענת הכרטיס פשוטה וניתן לבצע אותה באחת משתי דרכים:

– הטענת הכרטיס לאחר הפקדת מזומן באחת מהנקודות המורשות

– העברה בנקאית

ניתן לשלם בכרטיס כל עוד יש יתרה בסכום מספיק להשלמת העסקה, בכל רגע נתון ניתן לבדוק מהי היתרה באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת בסמארטפון או באזור האישי באתר האינטרנט. בעלי כרטיס אשראי דביט של פלוס קארד זוכים להטבות שונות, הם גם יכולים לבצע מגוון פעולות באזור האישי באפליקציה ובאתר, כגון:

– פירוט עסקאות לפי פילוחים שונים

– העברת כסף לכרטיס דביט אחר של פלוס קארד

– שחזור קוד סודי

– איתור הטבות ונקודות הטענה

– הקפאת כרטיס במקרי גניבה, אובדן וכדומה

כרטיס דביט בינלאומי שילווה אותך בכל מקום

כרטיס אשראי נטען הוא הפתרון המושלם עבורך, באמצעותו תוכל לחיות על פי סגנון החיים המועדף והמתאים לך ביותר. לאחר הנפקת הכרטיס תוכל לשכוח ממזומנים ומשיקים, ובכל מקום המכבד את כרטיסי האשראי של מאסטרקארד, תיהנה גם אתה מאפשרות לשלם ולבצע עסקאות שונות.

בעידן המודרני בו אנו חיים, כרטיס דביט נטען מאפשר לך לשלוט ולעקוב אחרי כל העסקאות וההוצאות במקום אחד, זו חלופה בטוחה וזולה למי שהתרגל לשלם במזומן ובשיקים, וזהו הכרטיס הבטוח ביותר כדי לבצע עסקאות באינטרנט. כרטיס דביט של קארד פלוס מצויד בטכנולוגיות האבטחה החדשות והאיכותיות ביותר, ואתה זוכה להגנה מלאה לכספך.