מקדם אתרים מקצועי

Plus Card כרטיס ביקור דיגיטלי
Plus Card כרטיס ביקור דיגיטלי

מקדם אתרים מקצועיקידום אתרים אורגני היא ללא ספק טכניקת הפרסום המובילה כיום בעולם הפרסום הדיגיטלי. מצד שני היא גם דורשת עבודה סיזיפית ומעמיקה במהלך השבוע והחודש על האתר המקודם, דורשת עבודה עם כלים טכנולוגיים שונים (חלק ניכר מהם בתשלום), מעקב תמידי וביצוע שיפורים תוך כדי תנועה. בשל העובדה שמדובר בתחום מסובך אך מעניין ומאתגר בו זמנית, מומלץ לשכור מקדם אתרים מקצועי שיבצע את עבודת קידום אתר העסק שלכם.

בשורה התחתונה – מה ההבדל בין מקדם אתרים מתחיל למקדם מקצועי?

חשוב להבין כי עבודת קידום שאינה מתבצעת כראוי עשויה לא רק לבזבז לכם כסף רב וזמן אלא גם לגרום לענישת האתר שלכם, משהו שיהיה קשה מאוד לתקן לאחר מכן ולטהר את שמו. כאשר מדובר באתר ניסיוני פשוט שהקמתם אנו בטוחים שיהיה לכם פחות אכפת להתנסות עליו אולם כאשר מדובר באתר העסק שלכם או אתר תדמית חשוב שלכם – אתם לא רוצים להיכנס לרשימה השחורה של גוגל ולכן אתם רוצים שעבודת הקידום תתבצע כמו שצריך. יש כמה סוגים של מקדמי אתרים: יש את המתחילים בתחום שהרגע סיימו קורס קידום אתרים או למדו דרך האינטרנט והתנסו קצת על האתרים שלהם. יש אנשים שקראו כמה מאמרים בנושא וחושבים שהם מוכנים להציע שירות קידום אתרים ללקוחותיהם כשירות משלים לבניית אתרים או שירות אחר למשל. לצידם יש מקדמי אתרים מקצועיים ומנוסים יותר שעברו קילומטראז' בתחום, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים בתחום, יש להם מספיק משאבים, קשרים וניסיון להתמודד עם עבודות קידום מורכבות אם צריך ובתחומים תחרותיים.

אילו דברים מקדם אתרים מקצועי יכול לעשות שמקדם מתחיל לא יחשוב על זה?

מקדם אתרים מקצועי יהיה בדרך כלל מקדם אתרים שיבצע משימות רבות שמקדם אתרים מתחיל לא יספיק לעבוד עליהן במהלך החודש, לא יחשוב לכלול אותן בשל העובדה שכמקדם מתחיל עם הערכה עצמית נמוכה הוא כנראה גם ידרוש מחיר זול מדי לקידום או שהוא פשוט לא מספיק מקצועי ומנוסה להבין שצריך לבצע את הפעולות הללו. אנו מדברים על דברים כמו אופטימיזציה לתמונות, קישורים פנימיים, שיפור חוויית המשתמש ומהירות הטעינה של האתר, התאמת האתר למובייל, העשרת עמודים בסוגי תכנים נוספים, קידום לוקאלי לעסק, שיפור האינטראקציה עם הגולשים, שדרוג עמודים רזים באתר ועוד.

כמה עולים שירותים של מקדם אתרים מקצועי?

מקדם אתרים מקצועי יגבה לפחות 1500 ₪ בחודש לפני מע"מ. עבודת קידום מקצועית דורשת תכנים לאתר ולפיזור ברשת, יצירת קשרים ושת"פ, תשלום לכלים שונים, זמן עבודה רב על האתר ומחוצה שלו וכל אלה עוד לפני שירות הלקוחות וזמן העבודה מול הלקוח. פחות מהמחיר הזה יהיה מחיר של מקדם אתרים שאינו מקצועי או מקדם מקצועי שיבצע עבודה דלה שאולי אולי, תספיק לתחומים ללא תחרות.

סרטון בנושא קידום אתרים מקצועי

עוד מאמרים מקצועיים
מחירון בניית אתרים
מחירון בניית אתרים

מחירון בניית אתרים – בניית אתר אינטרנט לעסק היא בגדר MUST היום. למעשה האתר שלכם לא רק ישמש כרטיס ביקור שלכם באינטרנט אלא גם כתשתית

קרא עוד »
אחסון אתרים
אחסון אתרים מאובטח ומהיר

אחסון אתרים – כדי שהאתר שאנו בונים יוצג באינטרנט למשתמשים מכל רחבי העולם (או בישראל) אנו צריכים שהאתר יישב על שטח אחסון דיגיטלי. חברות אחסון

קרא עוד »