אחסון אתרים מאובטח ומהיר

Plus Card כרטיס ביקור דיגיטלי
Plus Card כרטיס ביקור דיגיטלי

אחסון אתריםאחסון אתרים – כדי שהאתר שאנו בונים יוצג באינטרנט למשתמשים מכל רחבי העולם (או בישראל) אנו צריכים שהאתר יישב על שטח אחסון דיגיטלי. חברות אחסון מתחזקות שרתים בחדרי קירור מיוחדים המחוברים בתשתיות תקשורת לכל רחבי העולם למעשה. חברות אלה מאפשרות לאנשים לשכור שטח אחסון על השרתים שלהן וכך אדם לא צריך לעשות מאות אלפי שקלים ויותר בתחזוקת חדרי שרתים שכאלה והוא יכול פשוט לשלם כמה עשרות שקלים בחודש לחברת האחסון ולאחסן את קבצי האתר ומסד הנתונים שלו ולאפשר תצוגה שלו אונליין. איך בוחרים חברת אחסון והיכן כדאי לאחסן את האתר שלנו? על כך ועוד ננסה לענות ב2-3 הדקות הקרובות.

אחסון אתרים בישראל או בחו"ל?

אחת השאלות הראשונות שנשאל את עצמנו היא האם נרצה שהאתר יאוחסן על שרתים ישראלים או בחו"ל. מצד אחד השרתים בחו"ל בעלי מבחר גדול יותר ותחרות גדולה יותר מה שטוב לנו מבחינת המחיר. מצד שני אם קהל היעד של האתר שלנו הוא ישראל עדיף לנו בהחלט לאחסן את האתר על שרת ישראלי למען טעינה מהירה יותר של האתר אצל משתמשי הקצה הישראלים. כמו כן אתם גם עוזרים לעסקים כחול לבן להתפתח אז מה טוב.

כמה עולה לאחסן אתרים?

ישנן שירותים אחסון שיציעו לכם אחסון בסיסי גם מ15-20 שקלים בחודש ובכל כמה שקלים יותר לכל חודש תזכו לשדרוג מסוים בחבילה שלכם. יש חשבונות אחסון המכילים כמה אתרים עליהם ויש חשבונות אחסון המכילים אתר אחד. מוטב להיוועץ עם בונה אתרים מקצועי בנושא ולרכוש את האחסון המתאים לכם ביותר, בוודאי אם אתם רוצים להמשיך עם האתר לקידום אורגני לאחר מכן.

מה אנו רוצים לבדוק לפני בחירת שירות אחסון אתרים?

  • שטח תעבורה – אם אתם מכוונים לאתר גדול עם אלפי כניסות ביום כדאי בהחלט לדאוג לשטח תעבורה גדול.
  • שטח אחסון – אם אתם מתכוונים לעלות כמות גדולה של פוסטים ובעיקר תמונות וסרטונים שתופסים הרבה מקום בשרת – כדאי לרכוש חבילה עם שטח אחסון גדול יותר. כמובן שניתן לשדרג לאחר מכן גם במידת הצורך. באתרים של חנויות אלקטרוניות למשל יש הרבה תמונות והאתרים עשויים להיות כבדים. אתר כבד מדי או ללא שטח אחסון בחבילת האחסון עשוי לקרוס.
  • אבטחה – בעולם של היום, במיוחד כישראלים, אנו נתונים לאיומי סייבר ופריצות מהאקרים בינלאומיים רבים. על כן חשוב לאבטח את האתרים שלנו כמה שיותר כבר החל מחברת האחסון ואבטחת החשבון שלנו ושרתי האחסון.
  • שחזורים – כדאי להוסיף עוד כמה שקלים בחודש ולוודא שהאתר שלכם מגובה אחת לשבוע או יותר שבמקרה של פריצה או נפילה של האתר ניתן יהיה לשחזר אותו מכמה ימים אחורה וזאת במסגרת עלות "הביטוח החודשי" שאתם משלמים באותם כמה שקלים תוספת לחודש.

סרטון בנושא אחסון אתרים מאובטח ומהיר

 

עוד מאמרים מקצועיים
מחירון בניית אתרים
מחירון בניית אתרים

מחירון בניית אתרים – בניית אתר אינטרנט לעסק היא בגדר MUST היום. למעשה האתר שלכם לא רק ישמש כרטיס ביקור שלכם באינטרנט אלא גם כתשתית

קרא עוד »
מקדם אתרים מקצועי
מקדם אתרים מקצועי

קידום אתרים אורגני היא ללא ספק טכניקת הפרסום המובילה כיום בעולם הפרסום הדיגיטלי. מצד שני היא גם דורשת עבודה סיזיפית ומעמיקה במהלך השבוע והחודש על

קרא עוד »